RODO

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Wypoczynkowy WIŁAWIANKI w Zagórzu, Zagórze 15F, 66-530 Drezdenko.
  2. W zakresie ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu zameldowania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b i w celach budowania relacji klienckich, marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, które wynikają z przepisu prawa.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa, a w przypadku wyrażenia zgody do momentu wycofania zgody.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość przeprowadzenia procesu zameldowania, a w przypadku nie wyrażenia zgody na działania marketingowe konsekwencją będzie brak przesyłania korzystnych ofert handlowych.
  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.